Vážení návštěvníci a uživatelé našeho portálu BezpečnostPráce.info. Jak asi víte, součástí tohoto projektu, který zaštiťuje Magazín BezpečnostPráce.info, z.s., je také bezplatná BOZP poradna, do které můžete zasílat jakékoliv vaše dotazy týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, pracovních úrazů a pracovněprávní problematiky. V naší poradně ale nastala změna – přesunuli jsme ji na Facebook.

Přesun poradny na Facebook

Poradna fungovala od roku 2013 přímo na našem webu na stránce http://www.bezpecnostprace.info/poradna, ale rozhodli jsme se ji přesunout na Facebook pod skupinu s názvem PORADNA BOZP a PO | BezpečnostPráce.info. Důvodem přesunu je větší interakce a přístupnost pro všechny uživatele, kteří mají na Facebooku svůj profil.

V případě, že potřebujete poradit v otázkách BOZP či PO, přidejte se do této skupiny a pošlete nám váš dotaz. Naši administrátoři a specialisté na bezpečnost práce a požární ochranu vám vaše otázky rádi zodpoví.

Jak se přidat k bezplatné BOZP poradně?

Je to zcela jednoduché. Přihlašte se na váš Facebook profil a přejděte na tento odkaz https://www.facebook.com/groups/bozpporadna/. Následně klikněte na tlačítko “+ Přidat se ke skupině”. Našim administrátorům přijde oznámení o zájmu vaší účasti, kterou schválí. Následně se stanete členy naší komunity a můžete se ptát.

Jak se přidat k bezplatné BOZP poradně?

Jak vložit do BOZP poradny dotaz?

Dotaz do poradny můžete přidat jen v případě, že jste jejím členem, viz výše. Přejděte do poradny a jednoduše do pole “Příspěvek” přidejte váš dotaz a odešlete ho. My se vám budeme snažit co nejdříve poradit.

Jak vložit do BOZP poradny dotaz?

Pro koho je poradna vhodná a co vám přinese?

Naše poradna BOZP a PO je určena zaměstnancům i zaměstnavatelům, živnostníkům, malým a středním firmám, ale i velkým společnostem a korporacím.

Budeme se těšit na vaše dotazy.