Kontakt - Magazín BezpečnostPráce.info, z.s.

Účelem spolku je poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci prostřednictvím internetového portálu www.BezpecnostPrace.info

Sídlo spolku: Jana Masaryka 108/10, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Redakce Bezpecnostprace.info

Bezpecnostprace.info je komunitní internetový magazín (e-zin) specializující se na problematiku a otázky v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (BOZP a PO). Chcete se také stát autorem tohoto magazínu a publikovat s námi? Přečtěte si informace na této stránce.

Autoři magazínu

Mgr. Helena Pirnerová

Mgr. Helena Pirnerová

Poradce magazínu ve věcech veřejných, PR a kontakt s veřejností. Poslední dva roky pracovala jako ekonomická redaktorka serveru iDNES.cz. Nyní členka týmu Nedori.cz.

Profil a články autora

 

JUDr. Stanislav Diviš

JUDr. Stanislav Diviš

Absolvent Právnické fakulty UK Praha. Více než 25 let praxe v oblasti BOZP. Předseda komise pro zkoušky koordinátora BOZP na staveništi. Aktuálně se zabývá problematikou BOZP a PO ve společnosti HOCHTIEF CZ a. s.

Profil a články autora

 

Michal Šiška

Michal ŠiškaSpecialista na internetový marketing se zaměřením na copywriting, copyediting a konzultace v oblasti SEO a SEM ve společnosti Digito.cz.

Profil a články autora

 

Silvie Šnebergerová

Silvie ŠnebergerováPracuje na pozici odborně způsobilé osoby pro úkoly v prevenci rizik v oblasti BOZP  a odborně způsobilé osoby v oboru PO. Taktéž působí jako podnikový ekolog.

Profil a články autora

 

Stanislava Jindrová

Stanislava JindrováZaměřuje se na výuku zaměstnanců formou online školení BOZP a PO. Ve společnosti CRDR s.r.o. pracuje na pozici asistentky pro e-learningová školení, poradenství a vzdálenou on-line podporu pro klienty.

Profil a články autora

 

Ondřej Chalupa

Ondřej ChalupaMarketingový specialista ve společnosti GEROtop spol. s r.o., která je výrobcem tepelných čerpadel. Společnost dále nabízí geotermální vertikální sondy - výstroj vrtů pro tepelná čerpadla, zemní plošné kolektory apod.

Profil a články autora

 

Ing. Mojmír Klas, CSc.

Ing. Mojmír Klas, CSc.Autor se věnuje konzultační, projektové a inženýrské činnosti v oblasti ochrany před pádem, periodické prohlídky systémů k ochraně před pádem. Provozuje znaleckou kancelář v oboru bezpečnosti práce ve stavebnictví.

Profil a články autora

 

Vladimír Šich

Ing. Mojmír Klas, CSc.

Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik a požární ochrany se zkušenostmi v oboru od roku 1998. Koordinátor BOZP, bezpečnostní technik, auditor certifikačního systému managementu BOZP dle OHSAS. Momentálně působí ve společnosti CRDR s.r.o.

Profil a články autora

 

Ing. Martin Šimek

Ing. Martin Šimek

Jednatel společnosti CRDR s.r.o., která pomáhá společnostem s řešením otázky bezpečnosti práce a požární ochrany v praxi. Absolvoval ČVUT v Praze obor Podnikání a řízení ve stavebnictví a v oboru BOZP se pohybuje více než 10 let.

Profil a články autora

V případě poradenství se přidejte do naší bezplatné BOZP a PO poradny | Kontakt | Publikujte s námi